Blok içi Onarımlar

   a) Kendi bağımsız bölümlerinde binanın ana taşıyıcı sistemine zarar vermemek suretiyle tadilat yapabilirler. (Yönetim Planı Madde 10/g)

   b) Bağımsız bölümü oluşturan binanın dış elemanlarında yapının mimari görünümünü etkilesin etkilemesin hiçbir değişiklik yapamazlar. (Yönetim Planı Madde 10/d)

   c) Balkonların kapatılması durumunda site yönetimine haber verilecek ve ortak belirlenen malzeme ve renkteki proje dahilinde yönetimin gözetiminde yapılacaktır. Uygun yapılmayan veya yanlış malzeme ve renk taktıranların kesinlikle yeniletme hakkı yönetime aittir. (Yönetim Planı Madde 10/e)

   d) Yan daire camlarına Panjur konulması yine yönetim tarafından yapılan proje dahilinde yapılacaktır. aksi takdirde sökme işlemi için yasal yollara başvurma hakkına sahiptir.

   e) Tadilat yapmadan önce site yönetimine başvurulmalı tadilat formu doldurulmalıdır. Daire içindeki onarımlar, hafta içinde 09:00-20:00 saatleri arasında yapılmalı, hafta sonu ve tatil günlerinde gürültülü tadilat yapılmamalıdır.

   f) Daire içi onarım işlerinin kısa sürede ve çevreye rahatsızlık vermeden bitirilmesine özen gösterilmeli ve onarım sırasında oluşan inşaat atıkları, onarımın tamamlanmasından sonra onarımı yapanlar tarafından çevreyi kirletmeyecek şekilde site dışına çıkarılmalıdır.

   g) Bağımsız bölüm sakinleri onarım için gelecek firma ve çalışanları ile ilgili araç plakalarını Site Yönetimine önceden bildirmeli ve güvenlik konusunda taviz verilmesi talep edilmemelidir.« tüm içerikler